منابع طبیعی ثروتی است متعلق به همه ملت ها                منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود (مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای)                                                 این جنگل ها مال همه ملت است باید آن ها را حفاظت کنیم  ( امام خمینی ره )                                                            منابع طبیعی با مردم برای مردم   

بررسی مشکلات حوزه منابع طبیعی شهرستان آران و بیدگل با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان اصفهان در این شهرستان

98/06/01
نشست بررسی مشکلات حوزه منابع طبیعی شهرستان آران و بیدگل با حضور مهندس شاملی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و روسای ادارات بیابان و استعداد یابی اداره کل ، دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری تشکیل شد.

در این نشست شهرداران آران و بیدگل، سفیدشهر، نوش آباد و ابوزیدآباد به بیان درخواست ها و مشکلات خود در حوزه منابع طبیعی از مدیرکل منابع طبیعی استان اصفهان پرداختند.
در این نشست شهردار و شورای اسلامی آران و بیدگل رفع مشکل مستثنیات شهرک هلال، تغییر نمایندگی منطقه یحیی آباد، دشت ملاحبیب، پارک جنگلی پرفسورکردوانی و مشکل رفع تاغزار در برخی مبادی شهر آران و بیدگل را مطرح کردند.

رفع مشکل کمربندی محمدآباد – ابوزیدآباد، درخواست الگوی شهری پارک جنگلی و کارگاه های مزاحم در شهر ابوزیدآباد از جمله مسائلی بود که شهردار و رئیس شورای اسلامی ابوزیدآباد از مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری درخواست نمودند.
شهردار و شورای اسلامی سفیدشهر نیز رفع مشکلات مربوط به راه اندازی پارک جنگلی و مشکل تاغزارها در سفیدشهر را با توجه به عبور قسمتی از کنار گذر آران و بیدگل – کاشان از این شهر درخواست کردند.
بررسی مشکل تاغزارها در قسمتی از اراضی شهر نوش آباد نیز از موارد درخواستی شهردار و رئیس شورای اسلامی این شهر برای تسهیل در سرمایه گذاری سرمایه گذاران در شهر نوش آباد بود.

در ادامه این نشست دهیاران بخش مرکزی و کویرات شهرستان آران و بیدگل نیز مشکلات و درخواستهای حوزه منابع طبیعی روستای خود را از مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان درخواست کردند.
بازدید : 500 1 شهريور 1398 ساعت 10:40 ق.ظ
درحال بارگزاری