منابع طبیعی ثروتی است متعلق به همه ملت ها                منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود (مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای)                                                 این جنگل ها مال همه ملت است باید آن ها را حفاظت کنیم  ( امام خمینی ره )                                                            منابع طبیعی با مردم برای مردم   

نواختن زنگ سبز و غرس نهال در دبیرستان شهید مصطفی خمینی

97/12/15...
به نقل از مسئول آموزش و ترویج اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل به مناسبت هفته منابع طبیعی مراسم نواختن زنگ سبز و غرس نهال با حضور مسئولین ادارات  شهرستان در آموزشگاه شهید مصطفی خمینی شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید .

زهرا شبستری گفت : در این مراسم بعد از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید  کلیپ سخنان مقام معظم رهبری پیرامون سنت حسنه درختکاری پخش گردید . سپس مدیریت آموزشگاه ضمن خیر مقدم به مدعوین در مورد حفاظت از منابع طبیعی سخنانی ایراد نمودند . همچنین ریاست اداره ،معاونت محترم آموزش و پرورش و معاونت محترم فرمانداری سخنانی پیرامون منابع طبیعی و انفال بیان و خواستار حفاظت از  این سرمایه های گرانبها شدند.

وی افزود : مراسم نواختن زنگ سبز توسط مسئولین و قرائت پیمان نامه توسط یکی از دانش آموزان از دیگر  برنامه های این مراسم بود .


ریاست اداره با طرح سوالاتی از صحبت های ایراد شده تعدادی جوایز به پاسخ دهندگان اهدا نمودند .

در پایان مراسم تعدادی نهال توسط تعدادی دانش آموزان و مسئولین ادارات در محوطه مدرسه غرس گردید .
بازدید : 276 15 اسفند 1397 ساعت 12:11 ب.ظ
درحال بارگزاری