منابع طبیعی ثروتی است متعلق به همه ملت ها                منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود (مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای)                                                 این جنگل ها مال همه ملت است باید آن ها را حفاظت کنیم  ( امام خمینی ره )                                                            منابع طبیعی با مردم برای مردم   

بازدید ریاست سازمان جنگلها ، مراتع و ابخیزداری کشور از غرفه شرکت تعاونی مرتعداران وحدت اران و بیدگل

95/12/21 ...
به گفته ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل در آخرین روز هفته منابع طبیعی در مراسم همایش ملی مرتع  در استان اصفهان ، رئیس سازمان جنگلها ، مراتع و ابخیزداری کشور از غرفه شرکت تعاونی مرتعداران وحدت شهرستان بازدید نمودند .

رضا شفیعی گفت : بعد از مراسم آقای مهنس جلالی از غرفه شرکت تعاونی مرتعداران وحدت شهرستان که در محوطه دانشگاه اصفهان برپا شده بود، بازدید و در خصوص فعالیت های شرکت تعاونی ، همچنین خرید و فروش بذر درمنه از رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سوالاتی نمودند .

در ادامه رشید قاسمی رئیس هیئت مدیره شرکت در خصوص فعالیت های شرکت و پروژه های اجرا شده توسط شرکت از جمله ذخیره نزولات ، بذرکاری در طرح مرتعداری شهرستان همراه با تصاویر مطالبی عنوان نمودند .

سپس ریاست اداره به انعقاد قرارداد گشت و مراقبت و تامین نیروهای قرقبان با شرکت تعاونی مرتعداران وحدت  اشاره و کسب رتبه نخست در عملیات کشف کوره های ذغال و قاچاق چوب در استان اصفهان را مرهون نیروهای گشت و مراقبت یگان حفاظت دانستند .

شركت تعاوني مرتعداران آران و بيدگل در راستاي سياست گذاري سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخيزداري كشور مبني بر تشكيل صندوق حمايت و توسعه منابع طبيعي استان اصفهان با عضويت 180 نفر از دامدارانداراي پروانه چرا و با سرمایه اولیه 33 میلیون تومان به شماره 1240  در سال 1391 به ثبت رسیده است .

 
بازدید : 784 21 اسفند 1395 ساعت 12:28 ب.ظ
درحال بارگزاری