منابع طبیعی ثروتی است متعلق به همه ملت ها                منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود (مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای)                                                 این جنگل ها مال همه ملت است باید آن ها را حفاظت کنیم  ( امام خمینی ره )                                                            منابع طبیعی با مردم برای مردم   

حفاظت از جنگلها وظیفه شرعی عموم مردم است

94/07/30...
به نقل از مسئول روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل و در آستانه ایام عزاداری امام حسین (ع) ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آقای شفیعی و مدیرعامل شرکت تعاونی مرتعداران وحدت آران و بیدگل آقای رشید قاسمی با امام جمعه شهر ابوزیدآباد حضرت حجت الاسلام مفرح زاده دیدار نمودند .

در این دیدار رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری  ضمن اشاره به نقش و اهمیت جنگل های دست کاشت تاغ در جلوگیری از بروز گرد و خاک و ریزگردها ، در خصوص عملکرد این اداره در شش ماه گذشته در جهت برخورد با عاملین قطع و حمل هیزم درخت تاغ و تصرف اراضی ملی مطالبی بیان نمودند .
رضا شفیعی افزود : در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) بعضی افراد جهت برآورده نمودن نذورات و پخت غذا اقدام به قطع و حمل چوب درختان تاغ می نمایند که در این زمینه خواستار همکاری و اطلاع رسانی مسئولین و روحانیون به منظور افزایش سطح آگاهی  مردم منطقه در جلو گیری  از این امر شدند .
در پایان امام جمعه شهر ابوزیدآباد خاطرنشان کرد حفاظت از جنگل ها وظیفه شرعی عموم مردم است و به نقش انکارناپذیر جنگلهای دست کاشت در منطقه به منظور تامین امنیت زندگی ، ایجاد اشتغال و کشاورزی پرداختند و در زمینه اطلاع رسانی با کمک روحانیون قول مساعدت دادند .
بازدید : 909 30 مهر 1394 ساعت 11:56 ق.ظ
درحال بارگزاری